nadpis left floated

IMG_7328

Cateringu sa venujeme už viac ako 6 rokov, z toho už rok priamo pod značkou Caterinx. Ponúkame klientom kvalitný catering za prijateľné ceny v porovnaní s konkurenciou. Sme radi, keď nás po akciách kontaktujú spokojní hostia a objednávajú si nás na svoje akcie. Tu je niekoľko citovaných referencií od našich klientov a tiež zoznam niektorých realizovaných cateringov s fotografiami.


 • Elena Maslová, Executive director, PRime time, s.r.o.

  Spoločnosť Caterinx sme využili pri organizovaní roadshow značky EPSON. Potrebovali sme kvalitný catering a obsluhu pre viac ako 130 hostí z radov významných obchodných partnerov a novinárov. Caterinx to zvládol excelentne.

  Elena Maslová, Executive director, PRime time, s.r.o.
 • Mgr. Michala Bubelíny, Ministerstvo zdravotníctva SR

  S firmou Caterinx sa nám veľmi dobre komunikovalo, ponuku prispôsobili presne našim požiadavkam. Spoluprácu s Caterinx môžeme len odporučiť.

  Mgr. Michala Bubelíny, Ministerstvo zdravotníctva SR
 • Kolektív BELLATRIX, s.r.o. Bratislava

  Pri organizovaní slávnostného predstavenia nášho nového showroomu svietidiel sme spolupracovali s pánom Královičom zo spoločnosti Caterinx. Výber jedla, jeho chuť a naaranžovanie bolo perfektne zvládnuté a naši hostia si skutočne pochutnali. Musíme pochváliť profesionálny prístup personálu a ochotu riešiť naše špecifické požiadavky. Ešte raz ďakujeme za výborne zvládnutú akciu a prajeme veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

  Kolektív BELLATRIX, s.r.o. Bratislava
 • Katka a Peter

  Ďakujeme pekne za perfektný servis, veľmi chutné jedlo a super obsluhu na našej after wedding párty. My ako aj naši hostia sme boli veľmi spokojní a catering od Caterinx bola výborná voľba, ktorú určite odporúčame každému.

  Katka a Peter
 • Jana Heglasová, CENAA - Centre for European and North Atlantic Affairs

  Spoločnosť CATERINX nám zabezpečovala catering na medzinárodnej konferencii NATO 2020 v Októbri 2015. Oceňujeme vysokú kvalitu poskytovaných služieb a taktiež maximálnu ochotu personálu. Pripravené občerstvenie predčilo naše očakávania a v budúcnosti plánujeme spoločnosť opäť osloviť. Spokojnosť so službami vyjadrili aj účastníci konferencie, ktorí chválili najmä veľmi chutné jedlo a zákusky. Spoločnosť nám vyšla maximálne v ústrety, čo nám veľmi uľahčilo organizáciu konferencie.

  Jana Heglasová, CENAA - Centre for European and North Atlantic Affairs

Zrealizované akcie

Podujatie Info Foto
Konferencia Internet Rulezz 2011 Celodenný catering na konferencii pre 240 ľudí
Konferencia NATO 2020 Celodenný catering pre 150 hostí konferencie NATO 2020
Bellatrix showroom – opening Štýlový taliansky catering pri otvorení nového showroom-u so svietidlami Talianskej značky.  
Otvorenie The Mall Trnava Catering (studený, teplý bufet, live cooking, špeciálne dezerty) počas slávnostného otvorenia The Mall Trnava (Carrefour, …).
EPSON roadshow – Bratislava Celodenný catering pre pozvaných hostí na podujatí EPSON roadshow vo Vodárenskom múzeu v Bratislave.
ADIDAS – tlačová konferencia Catering po ukončení tlačovej konferencie v priestoroch showroom-u ADIDAS